(5kB)

RAMOWY PROGRAM
3-DNIOWEJ WYCIECZKI DO LWOWA

termin dowolny


WARIANT I (ŻÓŁKIEW-LWÓW-ZAMOŚĆ):
1 dzień - godz. 07.00 rano wyjazd. Przejazd w kierunku granicy polsko-ukraińskiej w Hrebennem. Po przekroczeniu granicy krótkie zwiedzanie Żółkwi - spacer po rynku, kolegiata pod wezwaniem św. Wawrzyńca Męczennika, kościół o.o. bazylianów, pozostałości pałacu Żółkiewskich i Sobieskich. Przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolice Lwowa.
2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Lwowa: cmentarze Łyczakowski i Orląt Lwowskich, sobór świętego Jura. Stare Miasto: katedra rzymsko-katolicka, kaplica Boimów, rynek i ratusz, katedra ormiańska. Spacer Prospektem Swobody od gmachu Lwowskiego Teatru Opery i baletu do pomnika Mickiewicza i hotelu George, z balkonu którego śpiewał niegdyś Jan Kiepura. Powrót na obiadokoalcję i nocleg.
3 dzień - po śniadaniu wyjazd z Lwowa w kierunku granicy. Przejazd do Zamościa zwiedzanie miasta z przewodnikiem: rynek, ratusz, bastiony obronne, katedra, pałac i Akademia Zamojskich. Czas wolny na obiad. Powrót w godzinach wieczornych.


WARIANT II (ŻÓŁKIEW-LWÓW):
1 dzień - godz. 07.00 rano wyjazd. Przejazd w kierunku granicy polsko -ukraińskiej w Hrebennem. Po przekroczeniu granicy krótkie zwiedzanie Żółkwi - spacer po rynku, kolegiata pod wezwaniem św. Wawrzyńca Męczennika, kościół o.o. bazylianów, pozostałości pałacu Żółkiewskich i Sobieskich. Przyjazd na obiadokolację i nocleg w okolice Lwowa.
2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Lwowa: panoramiczny objazd po mieście, sobór świętego Jura. Wysoki Zamek z Kopcem Unii Lubelskiej - panorama lwowskiej starówki. Stare Miasto: katedra rzymsko-katolicka, kaplica Boimów, rynek i ratusz, katedra ormiańska. Spacer Prospektem Swobody od gmachu Lwowskiego Teatru Opery i baletu do pomnika Mickiewicza i hotelu George, z balkonu którego śpiewał niegdyś Jan Kiepura. Powrót na obiadokoalcję i nocleg. UWAGA! W miarę możliwości repertuarowych wieczór można spędzić w Operze!
3 dzień - po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Lwowa: cmentarze Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Czas wolny na zakupy i obiad. Po południu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.


Świadczenia w cenie:

 • transport autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, wc)
 • noclegi w okolicach Lwowa lub na obrzeżach miasta. Pokoje 2,3,4-osobowe, z własnym węzłem sanitarnym
 • wyżywienie: 2 śniadania + 2 obiadokolacje
 • ubezpieczenie KL+NW
 • dodatkowe ubezpieczenie ukraińskie
 • opieka pilota na całej trasie


CENA: 375 PLN/os. (grupa 40-44 osoby)
CENA: 475 PLN/os. (grupa 20-24 osoby)


UWAGA!

 1. Dodatkowo płatne koszty przewodników lokalnych i bilety wstępu - 25 PLN/os.
 2. W miarę możliwości repertuarowych możliwe jest rezerwacja biletów wstępu na spektakl w Lwowskim Teatrze Opery i Baletu (cena zależnie od miejsc: 15-50 PLN)
 3. Na zamówienie grupy możliwe jest zorganizowanie dodatkowo wieczorku integracyjnego (alkohol + akordeonista dodatkowo 10 PLN/os., możliwe również inne opcje - oferta na zapytanie)
 4. Dokumentem niezbędnym przy przekraczaniu granicy jest paszport (Ukrainaa nie należy do UE!)
 5. Na Ukrainie w kantorach i bankach można wymieniać zarówno dolary i euro, jak i PLN
 6. DOPŁATA DO PROGRAMU 4 dni (3 noclegi) - 90,00 PLN


EBG TRAVEL © 2010-2015