(5kB)

RAMOWE PROPOZYCJE
WYCIECZEK DO WARSZAWY

Cena pakietu obejmuje: zależnie od wariantu - 1, 2 lub 3 noclegi (obiekty noclegowe położone na obrzeżach miasta, pokoje 2-6-osobowe, sanitariaty ogólnodostępne na korytarzu), śniadania i obiadokolacje wg programu, bezpłatne miejsca dla opiekunów, opiekę licencjonowanego przewodnika miejskiego i ubezpieczenie NW

Cena nie obejmuje: kosztów transportu i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Na zamówienie klientów sporządzamy kalkulację z wliczonym transportem autokarowym i rezerwujemy dodatkowe świadczenia.


WARIANT I - WARSZAWA 2 DNI (1 nocleg)
1 dzień - rano wyjazd z miejsca zamieszkania, przyjazd do Warszawy ok. 11.00. Początek zwiedzania: objazd po Centrum: plac Bankowy, Teatr Wielki i plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Pałac Kultury i Nauki (możliwość wjechania na taras widokowy na 30-tym piętrze), Złote Tarasy, warszawskie metro, przejazd koło Sejmu pod Belweder. Zwiedzanie Łazienek: pomnik Chopina, Stara Pomarańczarnia, Pałac na Wodzie, Teatr na Wyspie. Obiadokolacja i nocleg.
2 dzień - po śniadaniu przejazd Traktem Królewskim: kościół św. Ducha i Uniwersytet Warszawski, kościół św. Anny. Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta. Spacer po Starym i Nowym Mieście, połączony ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego. Zobaczymy: Katedrę św. Jana, rynek Starego Miasta, warszawską Syrenkę, Barbakan, rynek Nowego Miasta. Czas wolny na Starówce. Wyjazd w drogę powrotną.

Ilość osób cena
Grupa 45 os + 3 opiekunów 120 PLN/os.
Grupa 35 os. + 3 opiekunów 135 PLN/os.
Grupa 25 os. + 2 opiekunów 160 PLN/os.WARIANT II - WARSZAWA 3 DNI (2 noclegi)
1 dzień - rano wyjazd z miejsca zamieszkania, przyjazd do Warszawy ok. 11.00. Początek zwiedzania: objazd po Centrum: plac Bankowy, Teatr Wielki i plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Pałac Kultury i Nauki (możliwość wjechania na taras widokowy na 30-tym piętrze), warszawskie metro, przejazd koło Sejmu pod Belweder. Zwiedzanie Łazienek: pomnik Chopina, Stara Pomarańczarnia, Pałac na Wodzie, Teatr na Wyspie. Obiadokolacja i nocleg.
2 dzień - po śniadaniu przejazd Traktem Królewskim: kościół św. Ducha i Uniwersytet Warszawski, kościół św. Anny. Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta. Spacer po Starym i Nowym Mieście, połączony ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego. Zobaczymy: Katedrę św. Jana, rynek Starego Miasta, warszawską Syrenkę, Barbakan, rynek Nowego Miasta. Czas wolny na Starówce. Po południu spacer po cmentarzu na warszawskich Powązkach. Powrót na obiadokolację i nocleg.
3 dzień - po śniadaniu zabytkowym Traktem Królewskim jedziemy do Wilanowa - zwiedzamy zespół parkowo-pałacowy, rezydencję króla Jana III Sobieskiego. Czas wolny, wyjazd w drogę powrotną.

Ilość osób cena
Grupa 45 os + 3 opiekunów 200 PLN/os.
Grupa 35 os. + 3 opiekunów 215 PLN/os.
Grupa 25 os. + 2 opiekunów 245 PLN/os.WARIANT III - WARSZAWA 4 DNI (3 noclegi)
1 dzień - wyjazd z miejsca zamieszkania, ok. 11.00 przyjazd do Warszawy. Zwiedzanie zaczynamy od przejazdu do Wilanowa - obejrzymy zespół parkowo-pałacowy, rezydencję króla Jana III Sobieskiego. Warszawskie metro - przejazd od stacji Wilanowska do Centrum. Pałac Kultury i Nauki (możliwość wjechania na taras widokowy na 30-tym piętrze). Przejazd na obiadokolację i nocleg.
2 dzień - po śniadaniu przejazd Traktem Królewskim: kościół św. Ducha i Uniwersytet Warszawski, kościół św. Anny. Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta. Spacer po Starym i Nowym Mieście połączony ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego. Zobaczymy: Katedrę św. Jana, rynek Starego Miasta, warszawską Syrenkę, Barbakan, rynek Nowego Miasta. Czas wolny na Starówce. Po południu spacer po cmentarzu na warszawskich Powązkach. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień - po śniadaniu objazd po Centrum: plac Bankowy, Teatr Wielki i plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, później zabytkowym Traktem Królewskim, mijając Sejm i Senat pojedziemy pod Belweder. Park Łazienkowski: pomnik Chopina, Stara Pomarańczarnia, Pałac na Wodzie, Teatr na Wyspie. Czas wolny, powrót na obiadokolację i nocleg.
4 dzień - po śniadaniu zwiedzanie dworku Chopina w Żelazowej Woli, wyjazd w drogę powrotną.

Ilość osób cena
Grupa 45 os + 3 opiekunów 280 PLN/os.
Grupa 35 os. + 3 opiekunów 295 PLN/os.
Grupa 25 os. + 2 opiekunów 330 PLN/os.

EBG TRAVEL © 2010-2015